A1635-2R5475-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
A1635-2R5475-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: A1635-2R5475-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus CAP 4.7F -20% +80% 2.5V T/H
lomakkeissa: A1635-2R5475-R.pdf
  • Viesti
A1635-2R5475-R: n tekniset tiedot
Osa numero A1635-2R5475-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus CAP 4.7F -20% +80% 2.5V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5038 pcs Tietolomake A1635-2R5475-R.pdf
Jännite - Rated 2.5V Toleranssi -20%, +80%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.650" Dia (16.50mm)
Sarja PowerStor A Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 283-2774
A16352R5475R
Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.496" (38.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 25 mOhm @ 1kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7F (EDLC) Supercapacitor 2.5V Radial, Can 25 mOhm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C kapasitanssi 4.7F