B1010-2R5155-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
B1010-2R5155-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B1010-2R5155-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus CAP 1.5F -20% +80% 2.5V T/H
lomakkeissa: B1010-2R5155-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
B1010-2R5155-R: n tekniset tiedot
Osa numero B1010-2R5155-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus CAP 1.5F -20% +80% 2.5V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 38194 pcs Tietolomake B1010-2R5155-R.pdf
Jännite - Rated 2.5V Toleranssi -20%, +80%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.413" Dia (10.50mm)
Sarja PowerStor B Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 283-2779
B10102R5155R
Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.583" (14.80mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 300 mOhm @ 1kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5F (EDLC) Supercapacitor 2.5V Radial, Can 300 mOhm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C kapasitanssi 1.5F