BK/ABC-V-10-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/ABC-V-10-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BK/ABC-V-10-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE CERM 10A 250VAC 125VDC 3AB
lomakkeissa: BK/ABC-V-10-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
BK/ABC-V-10-R: n tekniset tiedot
Osa numero BK/ABC-V-10-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE CERM 10A 250VAC 125VDC 3AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 48873 pcs Tietolomake BK/ABC-V-10-R.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 250V
Koko / Dimension 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm) Sarja ABC
Vasteaika Fast Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Muut nimet 283-3758
BK-ABC-V-10-R
BK/ABC-V-10-R-ND
BK/ABCV10R
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Sulaminen I²t 208.8
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant sulake Tyyppi Cartridge, Ceramic
DC Cold Resistance 0.011 Ohms Nykyinen arvostelu 10A
Väri - Katkaisukyky @ Jännite 200A AC, 10kA DC
Liittyvät tuotteet
BK/ABC-V-1/2-R
BK/ABC-V-1/2-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CERAMIC 500MA 250VAC 125VDC
Varastossa: 24058 pcs
ladata: BK/ABC-V-1/2-R.pdf
RFQ
BK/ABC-V-1-R
BK/ABC-V-1-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CERM 1A 250VAC 125VDC 3AB