BK/C515-375-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/C515-375-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BK/C515-375-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE GLASS 375MA 250VAC 2AG
lomakkeissa: BK/C515-375-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
BK/C515-375-R: n tekniset tiedot
Osa numero BK/C515-375-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 375MA 250VAC 2AG Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 45992 pcs Tietolomake BK/C515-375-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.598" L (5.50mm x 15.20mm)
Sarja C515 Vasteaika Slow
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Muut nimet 283-2642
BK-C515-375-R
BK/C515-375R
BK/C515375R
C515-375-R
C515-375R
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 1.531 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Glass DC Cold Resistance 0.81 Ohms
Nykyinen arvostelu 375mA Väri -
Katkaisukyky @ Jännite 35A Hyväksynnät CSA, UL