BK/GMA-800-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GMA-800-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BK/GMA-800-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM
lomakkeissa: BK/GMA-800-R.pdf
  • Viesti
BK/GMA-800-R: n tekniset tiedot
Osa numero BK/GMA-800-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 184141 pcs Tietolomake BK/GMA-800-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Sarja GMA Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 5mm x 20mm
Muut nimet 283-3033
BK-GMA-800-R
BK/GMA-800-R-ND
BK/GMA800R
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 0.7 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Glass DC Cold Resistance 0.17 Ohms
Nykyinen arvostelu 800mA Väri -
Katkaisukyky @ Jännite 35A Hyväksynnät CSA, PSE, UL
Liittyvät tuotteet
BK/GMA-V-1.25-R
BK/GMA-V-1.25-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
Varastossa: 51211 pcs
ladata: BK/GMA-V-1.25-R.pdf
RFQ
BK/GMA-800MA
BK/GMA-800MA
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM
Varastossa: 3195 pcs
ladata: BK/GMA-800MA.pdf
BK/GMA-7-R
Kuvaus: FUSE GLASS 7A 125VAC 5X20MM
ladata: BK/GMA-7-R.pdf
BK/GMA-8-R
BK/GMA-8-R
Kuvaus: FUSE GLASS 8A 125VAC 5X20MM
ladata: BK/GMA-8-R.pdf
BK/GMA-750MA
BK/GMA-750MA
Kuvaus: FUSE GLASS 750MA 250VAC 5X20MM
ladata: BK/GMA-750MA.pdf
BK/GMA-V-1.5-R
BK/GMA-V-1.5-R
Kuvaus: FUSE GLASS 1.5A 250VAC 5X20MM
ladata: BK/GMA-V-1.5-R.pdf
BK/GMA-6A
BK/GMA-6A
Kuvaus: FUSE GLASS 6A 125VAC 5X20MM
ladata: BK/GMA-6A.pdf
BK/GMA-V-1.25A
BK/GMA-V-1.25A
ladata: BK/GMA-V-1.25A.pdf
BK/GMA-V-1-R
BK/GMA-V-1-R
Kuvaus: FUSE GLASS 1A 250VAC 5X20MM
ladata: BK/GMA-V-1-R.pdf
BK/GMA-7A
BK/GMA-7A
ladata: BK/GMA-7A.pdf
BK/GMA-750-R
BK/GMA-750-R
ladata: BK/GMA-750-R.pdf
BK/GMA-8A
BK/GMA-8A
ladata: BK/GMA-8A.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna