BK/GMC-10-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GMC-10-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BK/GMC-10-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE GLASS 10A 125VAC 5X20MM
lomakkeissa: BK/GMC-10-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
BK/GMC-10-R: n tekniset tiedot
Osa numero BK/GMC-10-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 10A 125VAC 5X20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 107402 pcs Tietolomake BK/GMC-10-R.pdf
Voltage Rating - AC 125V Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Sarja GMC Vasteaika Medium
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 5mm x 20mm
Muut nimet 283-2905
BK-GMC-10-R
BK/GMC-10-R-ND
BK/GMC10R
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 300 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Glass DC Cold Resistance 0.007 Ohms
Nykyinen arvostelu 10A Väri -
Katkaisukyky @ Jännite 200A Hyväksynnät MITI, UL