BK/GMC-200-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GMC-200-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BK/GMC-200-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
lomakkeissa: BK/GMC-200-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
BK/GMC-200-R: n tekniset tiedot
Osa numero BK/GMC-200-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 75067 pcs Tietolomake BK/GMC-200-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Sarja GMC Vasteaika Medium
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 5mm x 20mm
Muut nimet 283-3338
BK-GMC-200-R
BK/GMC-200-R-ND
BK/GMC200R
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 0.032 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Glass DC Cold Resistance 1.395 Ohms
Nykyinen arvostelu 200mA Väri -
Katkaisukyky @ Jännite 35A Hyväksynnät CSA, KC-MARK, UL
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
BK/GMC-3.15-R
BK/GMC-3.15-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Varastossa: 90975 pcs
ladata: BK/GMC-3.15-R.pdf
RFQ
BK/GMC-3-R
BK/GMC-3-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE GLASS 3A 250VAC 5X20MM