BK/GMC-600-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GMC-600-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BK/GMC-600-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE GLASS 600MA 250VAC 5X20MM
lomakkeissa: BK/GMC-600-R.pdf
  • Viesti
BK/GMC-600-R: n tekniset tiedot
Osa numero BK/GMC-600-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 600MA 250VAC 5X20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 47732 pcs Tietolomake BK/GMC-600-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Sarja GMC Vasteaika Medium
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 5mm x 20mm
Muut nimet BK-GMC-600-R Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 0.6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Glass DC Cold Resistance 0.282 Ohms
Nykyinen arvostelu 600mA Väri -
Katkaisukyky @ Jännite 35A Hyväksynnät CSA, KC-MARK, UL
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
BK/GMC-63MA
BK/GMC-63MA
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM
Varastossa: 4724 pcs
ladata: BK/GMC-63MA.pdf
RFQ
BK/GMC-500-R
BK/GMC-500-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
Varastossa: 38928 pcs
ladata: BK/GMC-500-R.pdf
RFQ
BK/GMC-6A
BK/GMC-6A
Kuvaus: FUSE GLASS 6A 125VAC 5X20MM
ladata: BK/GMC-6A.pdf
BK/GMC-5A
BK/GMC-5A
Kuvaus: FUSE GLASS 5A 125VAC 5X20MM
ladata: BK/GMC-5A.pdf
BK/GMC-6-R
BK/GMC-6-R