BK/GMD-600-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GMD-600-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BK/GMD-600-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE GLASS 600MA 250VAC 5X20MM
lomakkeissa: BK/GMD-600-R.pdf
  • Viesti
BK/GMD-600-R: n tekniset tiedot
Osa numero BK/GMD-600-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 600MA 250VAC 5X20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 98212 pcs Tietolomake BK/GMD-600-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Sarja GMD Vasteaika Slow
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 5mm x 20mm
Muut nimet 283-3345
BK-GMD-600-R
BK/GMD-600-R-ND
BK/GMD600R
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 3.1 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Glass DC Cold Resistance 0.948 Ohms
Nykyinen arvostelu 600mA Väri -
Katkaisukyky @ Jännite 35A Hyväksynnät CSA, UL