BK/KTK-R-10
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/KTK-R-10 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BK/KTK-R-10
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC 5AG
lomakkeissa: BK/KTK-R-10.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
BK/KTK-R-10: n tekniset tiedot
Osa numero BK/KTK-R-10 Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC 5AG Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4322 pcs Tietolomake BK/KTK-R-10.pdf
Voltage Rating - AC 600V Koko / Dimension 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm)
Sarja Limitron™ KTK-R Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 5AG, 10mm x 38.1mm
Muut nimet BK-KTK-R-10 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant sulake Tyyppi Cartridge
ominaisuudet - Nykyinen arvostelu 10A