BK/MDA-15-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/MDA-15-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BK/MDA-15-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE CERAMIC 15A 250VAC 3AB 3AG
lomakkeissa: BK/MDA-15-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
BK/MDA-15-R: n tekniset tiedot
Osa numero BK/MDA-15-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE CERAMIC 15A 250VAC 3AB 3AG Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 55465 pcs Tietolomake BK/MDA-15-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Koko / Dimension 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Sarja MDA Vasteaika Slow
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Muut nimet 283-2724
BK-MDA-15-R
BK/MDA-15R
BK/MDA15R
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 336.82 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Ceramic DC Cold Resistance 0.00553 Ohms
Nykyinen arvostelu 15A Väri -
Katkaisukyky @ Jännite 750A Hyväksynnät CE, CSA, UL