BK/MDA-30A-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/MDA-30A-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BK/MDA-30A-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB
lomakkeissa: BK/MDA-30A-R.pdf
  • Viesti
BK/MDA-30A-R: n tekniset tiedot
Osa numero BK/MDA-30A-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6115 pcs Tietolomake BK/MDA-30A-R.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 250V
Koko / Dimension 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Sarja MDA
Vasteaika Slow Pakkaus / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Holder
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Sulaminen I²t 1096.7
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant sulake Tyyppi Cartridge, Ceramic
DC Cold Resistance 0.002465 Ohms Nykyinen arvostelu 30A
Väri Black Katkaisukyky @ Jännite 1.5kA AC, 10kA DC
Hyväksynnät CSA, UL
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
BK/MDA-4/10
BK/MDA-4/10
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CERM 400MA 250VAC 3AB 3AG
Varastossa: 4866 pcs
ladata: BK/MDA-4/10.pdf
RFQ
BK/MDA-3-R
BK/MDA-3-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CERAMIC 3A 250VAC 3AB 3AG
Varastossa: 59170 pcs
ladata: BK/MDA-3-R.pdf
RFQ
BK/MDA-30-R
BK/MDA-30-R
Kuvaus: FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB
ladata: BK/MDA-30-R.pdf
BK/MDA-3RX
BK/MDA-3RX
ladata: BK/MDA-3RX.pdf
BK/MDA-3-2/10-R
BK/MDA-3-2/10-R
Kuvaus: FUSE CERAMIC 3.2A 250VAC 3AB 3AG
ladata: BK/MDA-3-2/10-R.pdf
BK/MDA-5
BK/MDA-5
Kuvaus: FUSE CERAMIC 5A 250VAC 3AB 3AG
ladata: BK/MDA-5.pdf
BK/MDA-4/10-R
BK/MDA-4/10-R
ladata: BK/MDA-4/10-R.pdf
BK/MDA-30A
BK/MDA-30A
ladata: BK/MDA-30A.pdf
BK/MDA-3/4
BK/MDA-3/4
Kuvaus: FUSE CERM 750MA 250VAC 3AB 3AG
ladata: BK/MDA-3/4.pdf
BK/MDA-4
BK/MDA-4
Kuvaus: FUSE CERAMIC 4A 250VAC 3AB 3AG
ladata: BK/MDA-4.pdf
BK/MDA-4-R
BK/MDA-4-R
ladata: BK/MDA-4-R.pdf
BK/MDA-3/4-R
BK/MDA-3/4-R
ladata: BK/MDA-3/4-R.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna