BK/MDL-20-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/MDL-20-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BK/MDL-20-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE GLASS 20A 32VAC 3AB 3AG
lomakkeissa: BK/MDL-20-R.pdf
  • Viesti
BK/MDL-20-R: n tekniset tiedot
Osa numero BK/MDL-20-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 20A 32VAC 3AB 3AG Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 74016 pcs Tietolomake BK/MDL-20-R.pdf
Voltage Rating - AC 32V Koko / Dimension 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Sarja MDL Vasteaika Slow
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Muut nimet 283-2742
BK-MDL-20-R
BK/MDL-20R
BK/MDL20R
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 2914 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Glass DC Cold Resistance 0.004 Ohms
Nykyinen arvostelu 20A Väri -
Katkaisukyky @ Jännite 1kA Hyväksynnät CE, CSA, UL
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
BK/MDL-2/10-R
BK/MDL-2/10-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE GLASS 200MA 250VAC 3AB 3AG
Varastossa: 43685 pcs
ladata: BK/MDL-2/10-R.pdf
RFQ
BK/MDL-2VX
BK/MDL-2VX
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE GLASS 2.5A 250VAC 3AB 3AG
Varastossa: 44129 pcs
ladata:
RFQ
BK/MDL-25-R
BK/MDL-25-R
Kuvaus: FUSE GLASS 25A 32VAC 3AB 3AG
ladata: BK/MDL-25-R.pdf
BK/MDL-2-R
BK/MDL-2-R
Kuvaus: FUSE GLASS 2A 250VAC 3AB 3AG