BK1/MDA-10-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK1/MDA-10-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BK1/MDA-10-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE CERAMIC 10A 250VAC 3AB 3AG
lomakkeissa: BK1/MDA-10-R.pdf
  • Viesti
BK1/MDA-10-R: n tekniset tiedot
Osa numero BK1/MDA-10-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE CERAMIC 10A 250VAC 3AB 3AG Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4189 pcs Tietolomake BK1/MDA-10-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Koko / Dimension 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Sarja MDA Vasteaika Slow
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Muut nimet BK1-MDA-10-R Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 1620.43 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Ceramic DC Cold Resistance 0.00948 Ohms
Nykyinen arvostelu 10A Väri -
Katkaisukyky @ Jännite 200A Hyväksynnät CE, CSA, UL