CPL2-5-50TR-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CPL2-5-50TR-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 50NH 80A 0.28 MOHM SMD
lomakkeissa: CPL2-5-50TR-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
  • Viesti
CPL2-5-50TR-R: n tekniset tiedot
Osa numero CPL2-5-50TR-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 50NH 80A 0.28 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 16682 pcs Tietolomake CPL2-5-50TR-R.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±20%
Koko / Dimension 1.772" L x 0.335" W (45.00mm x 8.50mm) suojaus Unshielded
Sarja CPL Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1MHz induktanssi 50nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.189" (4.80mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 50nH Unshielded Inductor 80A 0.28 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.28 mOhm
Nykyinen arvostelu 80A Nykyinen - värikylläisyys -