CTX100-2-52M-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CTX100-2-52M-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 4.4A 53.4 MOHM
lomakkeissa: CTX100-2-52M-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
36 pcs
  • Viesti
CTX100-2-52M-R: n tekniset tiedot
Osa numero CTX100-2-52M-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 100UH 4.4A 53.4 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 17680 pcs Tietolomake CTX100-2-52M-R.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.394" L x 0.854" W (35.40mm x 21.70mm)
suojaus Unshielded Sarja CTX
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet CTX100-2-52M
CTX100-2-52M-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 75°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 100µH
Korkeus - Istuva (Max) 1.024" (26.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Unshielded Toroidal Inductor 4.4A 53.4 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 53.4 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 4.4A Nykyinen - värikylläisyys 4.3A