CTX20-10-52LP-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CTX20-10-52LP-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 20UH 16A 7 MOHM TH
lomakkeissa: CTX20-10-52LP-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
21 pcs
  • Viesti
CTX20-10-52LP-R: n tekniset tiedot
Osa numero CTX20-10-52LP-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 20UH 16A 7 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10898 pcs Tietolomake CTX20-10-52LP-R.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.594" Dia (40.50mm)
suojaus Unshielded Sarja CTX
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -40°C ~ 75°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Iron Powder
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 20µH Korkeus - Istuva (Max) 0.709" (18.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 20µH Unshielded Toroidal Inductor 16A 7 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 7 mOhm Max Nykyinen arvostelu 16A
Nykyinen - värikylläisyys 16A