CTX20-2-52M-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CTX20-2-52M-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CTX20-2-52M-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 20UH 3.2A 39.2 MOHM TH
lomakkeissa: CTX20-2-52M-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
CTX20-2-52M-R: n tekniset tiedot
Osa numero CTX20-2-52M-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 20UH 3.2A 39.2 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 19816 pcs Tietolomake CTX20-2-52M-R.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.535" L x 0.449" W (13.60mm x 11.40mm)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 513-1688
CTX20-2-52M
CTX20-2-52M-ND
CTX20-2-52M-R-ND
CTX20252MR
Käyttölämpötila -40°C ~ 75°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 20µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.449" (11.40mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 20µH Unshielded Toroidal Inductor 3.2A 39.2 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 39.2 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 3.2A Nykyinen - värikylläisyys 3.2A