CTX250-5-52LP-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CTX250-5-52LP-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 250UH 9.2A 40 MOHM TH
lomakkeissa: CTX250-5-52LP-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1040 pcs
  • Viesti
CTX250-5-52LP-R: n tekniset tiedot
Osa numero CTX250-5-52LP-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 250UH 9.2A 40 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8737 pcs Tietolomake CTX250-5-52LP-R.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 2.114" Dia (53.70mm)
suojaus Unshielded Sarja CTX
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -40°C ~ 75°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Iron Powder
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 250µH Korkeus - Istuva (Max) 0.957" (24.30mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 250µH Unshielded Toroidal Inductor 9.2A 40 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max Nykyinen arvostelu 9.2A
Nykyinen - värikylläisyys 8.1A