CTX750-1-52LP-R
Tuote-esittely
Osa numero: CTX750-1-52LP-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 750UH 1.8A 434 MOHM TH
lomakkeissa: CTX750-1-52LP-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
77 pcs
  • Viesti
CTX750-1-52LP-R: n tekniset tiedot
Osa numero CTX750-1-52LP-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 750UH 1.8A 434 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 18781 pcs Tietolomake CTX750-1-52LP-R.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.173" Dia (29.80mm)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet CTX750-1-52LP
CTX750-1-52LP-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 75°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 750µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.685" (17.40mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 750µH Unshielded Toroidal Inductor 1.8A 434 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 434 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.8A Nykyinen - värikylläisyys 2.4A