DR124-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR124-1R5-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DR124-1R5-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.5UH 11.1A 5.7 MOHM
lomakkeissa: DR124-1R5-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Viesti
DR124-1R5-R: n tekniset tiedot
Osa numero DR124-1R5-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1.5UH 11.1A 5.7 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 119789 pcs Tietolomake DR124-1R5-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Muut nimet 513-1428-2
DR1241R5R
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 1.5µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.177" (4.50mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 11.1A 5.7 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 5.7 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 11.1A Nykyinen - värikylläisyys 14A