DR124-821-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DR124-821-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820UH 530MA 2.351 OHM
lomakkeissa: DR124-821-R.pdf
  • Viesti
DR124-821-R: n tekniset tiedot
Osa numero DR124-821-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 820UH 530MA 2.351 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 127062 pcs Tietolomake DR124-821-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 820µH Korkeus - Istuva (Max) 0.177" (4.50mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 820µH Shielded Wirewound Inductor 530mA 2.351 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.351 Ohm Max Nykyinen arvostelu 530mA
Nykyinen - värikylläisyys 620mA