DR127-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR127-1R5-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DR127-1R5-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.5UH 13.5A 3.41 MOHM
lomakkeissa: DR127-1R5-R.pdf
  • Viesti
DR127-1R5-R: n tekniset tiedot
Osa numero DR127-1R5-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1.5UH 13.5A 3.41 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 52168 pcs Tietolomake DR127-1R5-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
suojaus Shielded Sarja DR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1219-6 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 1.5µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 13.5A 3.41 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 3.41 mOhm
Nykyinen arvostelu 13.5A Nykyinen - värikylläisyys 31.1A