DR73-821-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR73-821-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DR73-821-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820UH 270MA 3.93 OHM
lomakkeissa: DR73-821-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1350 pcs
  • Viesti
DR73-821-R: n tekniset tiedot
Osa numero DR73-821-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 820UH 270MA 3.93 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 192986 pcs Tietolomake DR73-821-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
suojaus Shielded Sarja DR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet DR73-821
DR73-821-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 820µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.55mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 820µH Shielded Wirewound Inductor 270mA 3.93 Ohm Nonstandard DC Resistance (DCR) 3.93 Ohm
Nykyinen arvostelu 270mA Nykyinen - värikylläisyys 280mA