DRA127-102-R
EatonEaton
DRA127-102-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DRA127-102-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1MH 598MA 1.75 OHM SMD
lomakkeissa: DRA127-102-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
DRA127-102-R: n tekniset tiedot
Osa numero DRA127-102-R Valmistaja Eaton
Kuvaus FIXED IND 1MH 598MA 1.75 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 36469 pcs Tietolomake DRA127-102-R.pdf
Jännite - Breakdown - Käyttö Shielded
Tyyppi Wirewound Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Sarja DRA RoHS-tila Digi-Reel®
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio Nonstandard
Muut nimet 283-3586-6 Käyttölämpötila -40°C ~ 165°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DRA127-102-R Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
Laitteiston tyyppi 1mH Taajuus - Testi -
Taajuus - Self Resonant 1.75 Ohm Laajennettu kuvaus 1mH Shielded Wirewound Inductor 598mA 1.75 Ohm Nonstandard
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Halkaisija - Olkapää -
Kuvaus FIXED IND 1MH 598MA 1.75 OHM SMD Viiveaika 100kHz
DC Resistance (DCR) 1.1A Nykyinen arvostelu 598mA