DRA127-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA127-3R3-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DRA127-3R3-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3UH 9.59A 6.8 MOHM
lomakkeissa: DRA127-3R3-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
350 pcs
  • Viesti
DRA127-3R3-R: n tekniset tiedot
Osa numero DRA127-3R3-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 9.59A 6.8 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 76804 pcs Tietolomake DRA127-3R3-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
suojaus Shielded Sarja DRA
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-3595-2
DRA127-3R3-R-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 165°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 3.3µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 9.59A 6.8 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 6.8 mOhm
Nykyinen arvostelu 9.59A Nykyinen - värikylläisyys 18.7A