DRA74-821-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA74-821-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DRA74-821-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820UH 279MA 3.63 OHM
lomakkeissa: DRA74-821-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1100 pcs
  • Viesti
DRA74-821-R: n tekniset tiedot
Osa numero DRA74-821-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 820UH 279MA 3.63 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 68899 pcs Tietolomake DRA74-821-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
suojaus Shielded Sarja DRA
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-3643-2
DRA74-821-R-ND
DRA74821R
Käyttölämpötila -40°C ~ 165°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 820µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.171" (4.35mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 820µH Shielded Wirewound Inductor 279mA 3.63 Ohm Nonstandard DC Resistance (DCR) 3.63 Ohm
Nykyinen arvostelu 279mA Nykyinen - värikylläisyys 327mA