DRQ125-102-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRQ125-102-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DRQ125-102-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus INDUCT ARRAY 2 COIL 1.008MH SMD
lomakkeissa: DRQ125-102-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
DRQ125-102-R: n tekniset tiedot
Osa numero DRQ125-102-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus INDUCT ARRAY 2 COIL 1.008MH SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 109797 pcs Tietolomake DRQ125-102-R.pdf
Toleranssi ±20% Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
suojaus Shielded Sarja DRQ
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet 513-1303-2
DRQ125-102
DRQ125-102-ND
DRQ125-102-R-ND
DRQ125-102R
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä kelat 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssi - kytketty sarjaan 4.032mH
Induktanssi - kytketty rinnakkain 1.008mH Korkeus 0.236" (6.00mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Shielded 2 Coil Inductor Array 4.032mH Inductance - Connected in Series 1.008mH Inductance - Connected in Parallel 1.69 Ohm DC Resistance (DCR) - Parallel 570mA Nonstandard DC-vastus (DCR) - sarja 6.76 Ohm
DC-vastus (DCR) - rinnakkainen 1.69 Ohm Nykyinen saturaatio - sarja 350mA
Nykyinen kylläisyys - rinnakkain 700mA Virta-arvo - sarja 283mA
Nykyinen Rating - Parallel 570mA