DRQ74-R33-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRQ74-R33-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DRQ74-R33-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus INDUCT ARRAY 2 COIL 294NH SMD
lomakkeissa: DRQ74-R33-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1100 pcs
  • Viesti
DRQ74-R33-R: n tekniset tiedot
Osa numero DRQ74-R33-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus INDUCT ARRAY 2 COIL 294NH SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 117384 pcs Tietolomake DRQ74-R33-R.pdf
Toleranssi ±20% Koko / Dimension 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
suojaus Shielded Sarja DRQ
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet 513-1259-2
DRQ74-R33
DRQ74-R33-ND
DRQ74-R33-R-ND
DRQ74-R33R
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä kelat 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssi - kytketty sarjaan 1.176µH
Induktanssi - kytketty rinnakkain 294nH Korkeus 0.175" (4.45mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Shielded 2 Coil Inductor Array 1.176µH Inductance - Connected in Series 294nH Inductance - Connected in Parallel 7.4 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 6.2A Nonstandard DC-vastus (DCR) - sarja 29.5 mOhm
DC-vastus (DCR) - rinnakkainen 7.4 mOhm Nykyinen saturaatio - sarja 9.18A
Nykyinen kylläisyys - rinnakkain 18.4A Virta-arvo - sarja 3.1A
Nykyinen Rating - Parallel 6.2A