FP1005R1-R10-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1005R1-R10-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FP1005R1-R10-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100NH 53A 0.39 MOHM
lomakkeissa: FP1005R1-R10-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
950 pcs
1900 pcs
2850 pcs
  • Viesti
FP1005R1-R10-R: n tekniset tiedot
Osa numero FP1005R1-R10-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 100NH 53A 0.39 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 110393 pcs Tietolomake FP1005R1-R10-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.402" L x 0.276" W (10.20mm x 7.00mm)
suojaus Unshielded Sarja FLAT-PAC, FP1005
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1566-2
FP1005R1R10R
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 100nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.195" (4.95mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 100nH Unshielded Wirewound Inductor 53A 0.39 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.39 mOhm
Nykyinen arvostelu 53A Nykyinen - värikylläisyys 73A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
FP1005R1-R22-R
FP1005R1-R22-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FIXED IND 220NH 53A 0.39 MOHM
Varastossa: 95622 pcs
ladata: FP1005R1-R22-R.pdf
RFQ
FP100
FP100
valmistajat: Amprobe
Kuvaus: FUSE 10A 1000VAC CERAMIC