FP1006R2-R10-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1006R2-R10-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FP1006R2-R10-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100NH 45A 0.36 MOHM
lomakkeissa: FP1006R2-R10-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
850 pcs
  • Viesti
FP1006R2-R10-R: n tekniset tiedot
Osa numero FP1006R2-R10-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 100NH 45A 0.36 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 103870 pcs Tietolomake FP1006R2-R10-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.394" L x 0.315" W (10.00mm x 8.00mm)
suojaus Unshielded Sarja FLAT-PAC, FP1006
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1586-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 100nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.236" (6.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 100nH Unshielded Wirewound Inductor 45A 0.36 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.36 mOhm
Nykyinen arvostelu 45A Nykyinen - värikylläisyys 85A