FP1108L1-R120-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FP1108L1-R120-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus IND FLAT PAC POWER 120NH 2 PADS
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
450 pcs
  • Viesti
FP1108L1-R120-R: n tekniset tiedot
Osa numero FP1108L1-R120-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus IND FLAT PAC POWER 120NH 2 PADS Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 82635 pcs Tietolomake
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.433" L x 0.323" W (11.00mm x 8.20mm)
suojaus Unshielded Sarja FP1108
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Materiaali - Core Ferrite Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 120nH Korkeus - Istuva (Max) 0.327" (8.30mm)
Taajuus - Self Resonant - ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 120nH Unshielded Inductor Nonstandard DC Resistance (DCR) -