FP1206R1-R12-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FP1206R1-R12-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 120NH 50A 0.43 MOHM
lomakkeissa: FP1206R1-R12-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
620 pcs
  • Viesti
FP1206R1-R12-R: n tekniset tiedot
Osa numero FP1206R1-R12-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 120NH 50A 0.43 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 87208 pcs Tietolomake FP1206R1-R12-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.461" L x 0.303" W (11.70mm x 7.70mm)
suojaus Unshielded Sarja FLAT-PAC, FP1206
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 120nH Korkeus - Istuva (Max) 0.236" (6.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 120nH Unshielded Wirewound Inductor 50A 0.43 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.43 mOhm Nykyinen arvostelu 50A
Nykyinen - värikylläisyys 88A