FP1308R1-R32-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FP1308R1-R32-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 320NH 57A 0.32 MOHM
lomakkeissa: FP1308R1-R32-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
  • Viesti
FP1308R1-R32-R: n tekniset tiedot
Osa numero FP1308R1-R32-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 320NH 57A 0.32 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 80995 pcs Tietolomake FP1308R1-R32-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.528" L x 0.500" W (13.40mm x 12.70mm)
suojaus Unshielded Sarja FLAT-PAC, FP1308R
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 320nH Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 320nH Unshielded Wirewound Inductor 57A 0.32 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.32 mOhm Nykyinen arvostelu 57A
Nykyinen - värikylläisyys 52A