FPT1006-500-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FPT1006-500-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 500NH 19A 1 MOHM SMD
lomakkeissa: FPT1006-500-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
620 pcs
1240 pcs
3100 pcs
  • Viesti
FPT1006-500-R: n tekniset tiedot
Osa numero FPT1006-500-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 500NH 19A 1 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 62639 pcs Tietolomake FPT1006-500-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.380" L x 0.335" W (9.65mm x 8.50mm)
suojaus Shielded Sarja FPT1006
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-4581-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 500nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.252" (6.40mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 500nH Shielded Wirewound Inductor 19A 1 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 19A Nykyinen - värikylläisyys 27.5A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
FPT705-190-R
FPT705-190-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FIXED IND 190NH 13A 0.65 MOHM
Varastossa: 95414 pcs
ladata: FPT705-190-R.pdf
RFQ
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FIXED IND 400NH 19A 1 MOHM SMD