HC2LP-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HC2LP-2R2-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HC2LP-2R2-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.2UH 24.3A 2.3 MOHM
lomakkeissa: HC2LP-2R2-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
130 pcs
260 pcs
650 pcs
910 pcs
1300 pcs
3250 pcs
  • Viesti
HC2LP-2R2-R: n tekniset tiedot
Osa numero HC2LP-2R2-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 24.3A 2.3 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 28046 pcs Tietolomake HC2LP-2R2-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.756" L x 0.756" W (19.20mm x 19.20mm)
suojaus Unshielded Sarja HC2LP
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1161-2
HC2LP-2R2
HC2LP-2R2-ND
HC2LP2R2R
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 300kHz induktanssi 2.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.440" (11.18mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 24.3A 2.3 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.3 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 24.3A Nykyinen - värikylläisyys 31.9A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
HC2K-DC6V-F
HC2K-DC6V-F
valmistajat: Panasonic
Kuvaus: RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 3A 6V
Varastossa: 5834 pcs
ladata: HC2K-DC6V-F.pdf
RFQ
HC2LP-R47-R
HC2LP-R47-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FIXED IND 470NH 52.9A 0.6 MOHM