HCM0703-R15-S
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCM0703-R15-S
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus IND PRESSED 0.15UH,52A,2PADS SMT
lomakkeissa: HCM0703-R15-S.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
  • Viesti
HCM0703-R15-S: n tekniset tiedot
Osa numero HCM0703-R15-S Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus IND PRESSED 0.15UH,52A,2PADS SMT Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 98298 pcs Tietolomake HCM0703-R15-S.pdf
Tyyppi - Toleranssi -
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension -
suojaus - Sarja -
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus / Case - Käyttölämpötila -
Asennustyyppi - Materiaali - Core -
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 360nH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 360nH Inductor