HCM0703-R82-S
Tuote-esittely
Osa numero: HCM0703-R82-S
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus IND PRESSED 0.82UH,24A,2PADS SMT
lomakkeissa: HCM0703-R82-S.pdf
  • Viesti
HCM0703-R82-S: n tekniset tiedot
Osa numero HCM0703-R82-S Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus IND PRESSED 0.82UH,24A,2PADS SMT Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 92942 pcs Tietolomake HCM0703-R82-S.pdf
Tyyppi - Toleranssi -
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension -
suojaus - Sarja -
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus / Case - Käyttölämpötila -
Asennustyyppi - Materiaali - Core -
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 900nH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 900nH Inductor