HCM1104-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCM1104-1R5-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCM1104-1R5-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.5UH 16A 4.2 MOHM SMD
lomakkeissa: HCM1104-1R5-R.pdf
  • Viesti
HCM1104-1R5-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCM1104-1R5-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1.5UH 16A 4.2 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 66336 pcs Tietolomake HCM1104-1R5-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.437" L x 0.394" W (11.10mm x 10.00mm)
suojaus Shielded Sarja HCM1104
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-3546-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 1.5µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.157" (4.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 16A 4.2 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 4.2 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 16A Nykyinen - värikylläisyys 32A