HCM1307-1R0-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCM1307-1R0-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCM1307-1R0-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1UH 29A 2 MOHM SMD
lomakkeissa: HCM1307-1R0-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2800 pcs
  • Viesti
HCM1307-1R0-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCM1307-1R0-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1UH 29A 2 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 78962 pcs Tietolomake HCM1307-1R0-R.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±20%
Koko / Dimension 0.520" L x 0.492" W (13.20mm x 12.50mm) suojaus Shielded
Sarja HCM1307 Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet 283-4635-2
HCM1307-1R0-R-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Iron Powder
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 1µH Korkeus - Istuva (Max) 0.256" (6.50mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 1µH Shielded Inductor 29A 2 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2 mOhm Max Nykyinen arvostelu 29A
Nykyinen - värikylläisyys 49A