HCM1A1104-101-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCM1A1104-101-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCM1A1104-101-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100.0UH 2.0A SMD
lomakkeissa: HCM1A1104-101-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
HCM1A1104-101-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCM1A1104-101-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 100.0UH 2.0A SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 70661 pcs Tietolomake HCM1A1104-101-R.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package SMD Koko / Dimension 0.453" L x 0.406" W (11.50mm x 10.30mm)
suojaus Shielded Sarja HCM1A
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD, J-Lead
Muut nimet HCM1A1104-101 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 100µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.157" (4.00mm) Taajuus - Self Resonant -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Shielded Inductor 1.5A 300 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1.5A
Nykyinen - värikylläisyys 2A