HCMA1104-4R7-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCMA1104-4R7-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCMA1104-4R7-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 4.7UH 8.5A 20 MOHM SMD
lomakkeissa: HCMA1104-4R7-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
850 pcs
  • Viesti
HCMA1104-4R7-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCMA1104-4R7-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 8.5A 20 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 125305 pcs Tietolomake HCMA1104-4R7-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.437" L x 0.394" W (11.10mm x 10.00mm)
suojaus Shielded Sarja HCMA1104
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Iron Powder
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 4.7µH Korkeus - Istuva (Max) 0.157" (4.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 8.5A 20 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max Nykyinen arvostelu 8.5A
Nykyinen - värikylläisyys 15A