HCMA1305-150-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCMA1305-150-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCMA1305-150-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 15UH 7.7A 33.4 MOHM
lomakkeissa: HCMA1305-150-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2800 pcs
  • Viesti
HCMA1305-150-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCMA1305-150-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 15UH 7.7A 33.4 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 92230 pcs Tietolomake HCMA1305-150-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.524" L x 0.480" W (13.30mm x 12.20mm)
suojaus Shielded Sarja HCMA1305
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-4546-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 15µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.197" (5.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 15µH Shielded Wirewound Inductor 7.7A 33.4 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 33.4 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 7.7A Nykyinen - värikylläisyys 13A