HCP0703-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCP0703-100-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCP0703-100-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 10UH 3A 105 MOHM SMD
lomakkeissa: HCP0703-100-R.pdf
  • Viesti
HCP0703-100-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCP0703-100-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 10UH 3A 105 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4051 pcs Tietolomake HCP0703-100-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.287" L x 0.276" W (7.30mm x 7.00mm)
suojaus Shielded Sarja HCP0703
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1358-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 10µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µH Shielded Wirewound Inductor 3A 105 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 105 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 3A Nykyinen - värikylläisyys 7A