HCP1305-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCP1305-2R2-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCP1305-2R2-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.2UH 20A 5.5 MOHM SMD
lomakkeissa: HCP1305-2R2-R.pdf
  • Viesti
HCP1305-2R2-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCP1305-2R2-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 20A 5.5 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5558 pcs Tietolomake HCP1305-2R2-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.543" L x 0.508" W (13.80mm x 12.90mm)
suojaus Unshielded Sarja HCP1305
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1378-1
HCP13052R2R
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 2.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.197" (5.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 20A 5.5 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 5.5 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 20A Nykyinen - värikylläisyys 32A