KS-2R8334-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
KS-2R8334-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KS-2R8334-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus CAP 330MF -20% +80% 2.8V SMD
lomakkeissa: KS-2R8334-R.pdf
  • Viesti
KS-2R8334-R: n tekniset tiedot
Osa numero KS-2R8334-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus CAP 330MF -20% +80% 2.8V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3590 pcs Tietolomake KS-2R8334-R.pdf
Jännite - Rated 2.8V Toleranssi -20%, +80%
päättyminen SMD (SMT) Tabs Koko / Dimension 0.268" Dia (6.80mm)
Sarja PowerStor KS Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Coin, Thin Terminals - Same Sides Muut nimet 283-2862
KS-2R8-334-R
KS2R8334R
Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.110" (2.80mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohm @ 1kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 330mF (EDLC) Supercapacitor 2.8V Coin, Thin Terminals - Same Sides 100 Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C kapasitanssi 330mF
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
KS-3R3224-R
KS-3R3224-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: CAP 220MF -20% +80% 3.3V SMD