KSL-3R3703E-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
KSL-3R3703E-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KSL-3R3703E-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus CAP 70MF -20% +80% 3.3V SMD
lomakkeissa: KSL-3R3703E-R.pdf
  • Viesti
KSL-3R3703E-R: n tekniset tiedot
Osa numero KSL-3R3703E-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus CAP 70MF -20% +80% 3.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5752 pcs Tietolomake KSL-3R3703E-R.pdf
Jännite - Rated 3.3V Toleranssi -20%, +80%
päättyminen SMD (SMT) Tabs Koko / Dimension 0.189" Dia (4.80mm)
Sarja PowerStor KSL Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Coin, Wide Terminals - Opposite Sides Muut nimet 283-2860-2
KSL3R3703ER
Käyttölämpötila -25°C ~ 60°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 500 Hrs @ 60°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.063" (1.60mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohm @ 1kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 70mF (EDLC) Supercapacitor 3.3V Coin, Wide Terminals - Opposite Sides 100 Ohm @ 1kHz 500 Hrs @ 60°C kapasitanssi 70mF