KSR-2R8334-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
KSR-2R8334-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KSR-2R8334-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus CAP 330MF -20% +80% 2.8V SMD
lomakkeissa: KSR-2R8334-R.pdf
  • Viesti
KSR-2R8334-R: n tekniset tiedot
Osa numero KSR-2R8334-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus CAP 330MF -20% +80% 2.8V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5870 pcs Tietolomake KSR-2R8334-R.pdf
Jännite - Rated 2.8V Toleranssi -20%, +80%
päättyminen SMD (SMT) Tabs Koko / Dimension 0.268" Dia (6.80mm)
Sarja PowerStor KSR Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Coin, Thin Terminals - Same Sides Muut nimet 283-3018
KSR2R8334R
Käyttölämpötila -10°C ~ 60°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 60°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.071" (1.80mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohm @ 1kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 330mF (EDLC) Supercapacitor 2.8V Coin, Thin Terminals - Same Sides 200 Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 60°C kapasitanssi 330mF