MDA-2-10UNP-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MDA-2-10UNP-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE CERAMIC CARTRIDGE
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MDA-2-10UNP-R: n tekniset tiedot
Osa numero MDA-2-10UNP-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE CERAMIC CARTRIDGE Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6965 pcs Tietolomake
Koko / Dimension - Sarja MDA
Vasteaika Slow Pakkaus -
Pakkaus / Case - Käyttölämpötila -
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant sulake Tyyppi Cartridge, Ceramic
Väri - Katkaisukyky @ Jännite -
Hyväksynnät -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MDA-15/100-R
MDA-15/100-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CERAMIC 150MA 250VAC 3AB
Varastossa: 4016 pcs
ladata: MDA-15/100-R.pdf
RFQ
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CERAMIC 2.8A 250VAC 3AB 3AG
Varastossa: 19706 pcs
ladata: MDA-2-8/10-R.pdf
RFQ
MDA-15-R
MDA-15-R
Kuvaus: FUSE CERAMIC 15A 250VAC 3AB 3AG
ladata: MDA-15-R.pdf
MDA-15-100UNP-R
MDA-15-100UNP-R
Kuvaus: FUSE CERAMIC CARTRIDGE
ladata:
MDA-20-R
MDA-20-R
Kuvaus: FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB
ladata: MDA-20-R.pdf
MDA-25-R
MDA-25-R
Kuvaus: FUSE CERM 25A 250VAC 125VDC 3AB
ladata: MDA-25-R.pdf
Kuvaus: FUSE CERAMIC 3.2A 250VAC 3AB 3AG
MDA-10-R-TC
MDA-10-R-TC
Kuvaus: FUSE CERAMIC 10A 250VAC 3AB 3AG
ladata: MDA-10-R-TC.pdf
MDA-2-R
MDA-2-R
Kuvaus: FUSE CERAMIC 2A 250VAC 3AB 3AG
ladata: MDA-2-R.pdf
MDA-2-1/2-R
MDA-2-1/2-R
Kuvaus: FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 3AB 3AG
ladata: MDA-2-1/2-R.pdf
MDA-12-R
MDA-12-R
Kuvaus: BUSS SMALL DIMENSION FUSE
ladata: MDA-12-R.pdf
MDA-2/10-R
MDA-2/10-R
Kuvaus: FUSE CERM 200MA 250VAC 3AB 3AG
ladata: MDA-2/10-R.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna