MLVA02V05C064-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MLVA02V05C064-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MLVA02V05C064-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus VARISTOR 11V 0201
lomakkeissa: MLVA02V05C064-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
15000 pcs
  • Viesti
MLVA02V05C064-R: n tekniset tiedot
Osa numero MLVA02V05C064-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus VARISTOR 11V 0201 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1235851 pcs Tietolomake MLVA02V05C064-R.pdf
Varistorijännite (Typ) 11V Varistorin jännite (min) 8V
Varistorin jännite (maksimi) 14V Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0201 (0603 Metric)
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin V DC 5.5V Suurin AC volttia 4V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant energia -
Yksityiskohtainen kuvaus 11V Varistor 1 Circuit Surface Mount 0201 (0603 Metric) Kapasitanssi @ Taajuus 64pF @ 1MHz